U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Return to Previous Page

Zoom Zyxel SFP transceiver SX-D

Zyxel SFP transceiver SX-D

Artikelnummer: D18007

Availability: In voorraad

€ 98,60

Details

Multimode, LC connector (max 550m)

Wavelength: 850nm

Connector: LC

62.5/125: maximaal 220 meter

50/125: maximaal 550 meter

9/125: n.v.t.

  

Class 1 Laser

Snelheid: 10/100/1000 Mbps

Binnen Nederland

  • Onder de 20KG - € 12,50
  • Boven de 20KG - € 80,00  


Belgie & Duitsland

  • Onder de 20KG - € 47,50
  • Boven de 20KG - op aanvraag

 

Productbeschrijving

Details

Multimode, LC connector (max 550m)

Wavelength: 850nm

Connector: LC

62.5/125: maximaal 220 meter

50/125: maximaal 550 meter

9/125: n.v.t.

  

Class 1 Laser

Snelheid: 10/100/1000 Mbps

Verzendinformatie

Binnen Nederland

  • Onder de 20KG - € 12,50
  • Boven de 20KG - € 80,00  


Belgie & Duitsland

  • Onder de 20KG - € 47,50
  • Boven de 20KG - op aanvraag

 

Heeft u hulp nodig bij uw glasvezelbestelling?

Voordelen van glasvezel

  • Lage materiaalkosten

  • Hogere datatransmissie snelheid

  • Storingsvrij

  • Kan lange afstanden overbruggen

BackTop