U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Return to Previous Page

Zyxel FTLX8511 D3

Zyxel FTLX8511 D3

Artikelnummer: D18082

Availability: In voorraad

€ 676,26

Details

10Gbbase-SR XFP Transceiver Multi Mode 850nm LC connector max 300 Mtr

Binnen Nederland

  • Onder de 20KG - € 12,50
  • Boven de 20KG - € 80,00  


Belgie & Duitsland

  • Onder de 20KG - € 47,50
  • Boven de 20KG - op aanvraag

 

Productbeschrijving

Details

10Gbbase-SR XFP Transceiver Multi Mode 850nm LC connector max 300 Mtr
Verzendinformatie

Binnen Nederland

  • Onder de 20KG - € 12,50
  • Boven de 20KG - € 80,00  


Belgie & Duitsland

  • Onder de 20KG - € 47,50
  • Boven de 20KG - op aanvraag

 

Heeft u hulp nodig bij uw glasvezelbestelling?

Voordelen van glasvezel

  • Lage materiaalkosten

  • Hogere datatransmissie snelheid

  • Storingsvrij

  • Kan lange afstanden overbruggen

BackTop