U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Return to Previous Page

Zoom Patchkabel Duplex ST-LC OM2 2.0mm Oranje 4.5m

Klik op de afbeelding voor een grote weergave

Patchkabel Duplex ST-LC OM2 2.0mm Oranje 4.5m

Artikelnummer: DPD0322O045

Availability: In voorraad

€ 14,75

Details

Patchkabel Duplex ST-LC OM2 2.0mm Oranje 4.5m Afbeelding wijkt af qua lengte.

Binnen Nederland

  • Onder de 20KG - € 12,50
  • Boven de 20KG - € 80,00  


Belgie & Duitsland

  • Onder de 20KG - € 47,50
  • Boven de 20KG - op aanvraag

 

Productbeschrijving

Details

Patchkabel Duplex ST-LC OM2 2.0mm Oranje 4.5m Afbeelding wijkt af qua lengte.
Verzendinformatie

Binnen Nederland

  • Onder de 20KG - € 12,50
  • Boven de 20KG - € 80,00  


Belgie & Duitsland

  • Onder de 20KG - € 47,50
  • Boven de 20KG - op aanvraag

 

Heeft u hulp nodig bij uw glasvezelbestelling?

Voordelen van glasvezel

  • Lage materiaalkosten

  • Hogere datatransmissie snelheid

  • Storingsvrij

  • Kan lange afstanden overbruggen

BackTop