U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Return to Previous Page

Zoom Patchkabel Duplex SC-LC OM1 2.0mm Grijs 1.5m

Patchkabel Duplex SC-LC OM1 2.0mm Grijs 1.5m

Artikelnummer: DPD0412G015

Availability: In voorraad

€ 13,25

Details

Patchkabel Duplex SC-LC OM1 2.0mm Grijs 1.5m Afbeelding wijkt af qua lengte

Binnen Nederland

  • Onder de 20KG - € 12,50
  • Boven de 20KG - € 80,00  


Belgie & Duitsland

  • Onder de 20KG - € 47,50
  • Boven de 20KG - op aanvraag

 

Productbeschrijving

Details

Patchkabel Duplex SC-LC OM1 2.0mm Grijs 1.5m Afbeelding wijkt af qua lengte
Verzendinformatie

Binnen Nederland

  • Onder de 20KG - € 12,50
  • Boven de 20KG - € 80,00  


Belgie & Duitsland

  • Onder de 20KG - € 47,50
  • Boven de 20KG - op aanvraag

 

Heeft u hulp nodig bij uw glasvezelbestelling?

Voordelen van glasvezel

  • Lage materiaalkosten

  • Hogere datatransmissie snelheid

  • Storingsvrij

  • Kan lange afstanden overbruggen

BackTop