U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Return to Previous Page

Zoom Adaptor hybride simplex SC-LC singlemode

Adaptor hybride simplex SC-LC singlemode

Artikelnummer: D02254

Availability: In voorraad

€ 49,99

Details

Simplex singlemode adaptor van SC naar LC

Binnen Nederland

  • Onder de 20KG - € 12,50
  • Boven de 20KG - € 80,00  


Belgie & Duitsland

  • Onder de 20KG - € 47,50
  • Boven de 20KG - op aanvraag

 

Productbeschrijving

Details

Simplex singlemode adaptor van SC naar LC
Verzendinformatie

Binnen Nederland

  • Onder de 20KG - € 12,50
  • Boven de 20KG - € 80,00  


Belgie & Duitsland

  • Onder de 20KG - € 47,50
  • Boven de 20KG - op aanvraag

 

Heeft u hulp nodig bij uw glasvezelbestelling?

Voordelen van glasvezel

  • Lage materiaalkosten

  • Hogere datatransmissie snelheid

  • Storingsvrij

  • Kan lange afstanden overbruggen

BackTop